+38(050) 200 34 64
+38(095) 092 28 76
+38(095) 534 81 86
  • Хвіртка телескопічна для ВРХ

Хвіртка телескопічна для ВРХ

  • Виробник: АТ Техніка
  • Модель: КТ
  • Наявність: На складі

Хвіртки телескопічні, є одним з найважливіших елементів основного обладнання на фермі, де міститься велика рогата худоба (далі ВРХ). Саме ці конструкції забезпечують безпечне переміщення тварин по території корівника.

Для того, щоб витримувати тиск, що надає коровами, основна маса яких становить 600-700 кг, хвіртки виготовляються досить міцними і надійними. Також до завдань огорож входить не допущення змішування технологічних груп і травм тварин під час їх перегону. Основна перевага конструкції хвірток полягає в тому, що вони легко відкриваються персоналом, але при цьому мають міцну фіксацію, щоб не відкриватися при чиненні тиску тваринами.

Огороджувальні конструкції дозволяють тримати всіх корів під замком одночасно. Тоді в той час, як вони приймають корм, можна проводити запліднення, розпізнавання тільності, вакцинацію та інші види робіт. Це не вплине на процес виробництва молока.

Варто зауважити, що всі конструкції покриваються цинком методом гарячого цинкування, що дозволяє уникнути появи передчасної корозії на металі і підвищити їх термін служби.

Хвіртки доступні в будь-яких розмірах під Ваші побажання!

Все телескопічні хвіртки вироблені компанією «АТ Техніка» мають товщину цинкового покриття - 80-120 мкм.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре