Роздільники боксів побудовані таким чином, щоб не створювати перешкод тваринам під час вставання або укладання. Тому їх конструкція є свободнонесущего. Найбільш оптимальним розміром боксу вважається ширина 1,20 метра.
У ситуації, якщо бокс менш зазначеної ширини, то коровам буде складно вставати. Це може спричинити за собою іншу проблему, вона просто відмовиться пізніше туди заходити. Якщо ж бокс має ширину ширше зазначеної величини, то це також може привести до проблем, адже в такому боксі корова буде ставати в неправильному положенні, і в стійло може потрапляти гній. Саме з цією метою, все бокси забезпечені спеціальним обмежувальним шийним брусом, що змушує корів виконувати крок назад, коли вона встає. До того ж він не дасть гною потрапляти в бокс.
У зв'язку з тим, що тривалість перебування корів в положенні лежачи становить близько 18 годин день, їм необхідні лежаки, здатні приймати їх форму тіла. Виконання цієї умови дозволить їм ретельно пережовувати свій корм, що забезпечить більшу ефективність годування, дасть більш високу удойность, і зменшить проблеми з їх копитами. В іншому випадку, незручні лежаки можуть посприяти нетривалого пережовування корму, що в слідстві може призвести до незадовільної рівнем продуктивності, а також може стати причиною виникнення проблем, пов'язаних з порушенням процесу травлення.
Що стосується поверхні лежаків, то рекомендується використовувати солом'яні підстилки, гумові килимки, килимки для стійла. Тобто лежак повинен забезпечувати три основні властивості: м'якість, пружність і сухість. При використанні солом'яних підстилок, необхідно забезпечити щоденне додавання подрібненої соломи. Це дозволить підтримувати бокс в гігієнічному стані. А очищення боксів від гною повинна проводиться 2 рази в день.
Конструкція стійлового обладнання включає в себе універсальні кріпильні елементи і роздільники, які здатні кріпитися без застосування зварювання. Роздільники монтуються на двох горизонтальних 2-х дюймових трубах за допомогою різних затискачів. Бокси можуть бути односторонніми і двосторонніми.
Всі складові елементи стойломест поставляються в оцинкованому вигляді або без покриття (узгоджується з замовником в індивідуальному порядку). Якщо замовник вибирає перший варіант, то це дозволить йому уникати іржі на виробах тривалий час, небажаної вологості і механічних пошкоджень.