+38(050) 200 34 64
+38(095) 092 28 76
+38(095) 534 81 86

Системи сепарації гною AGPRO

  • Виробник: AGPRO
  • Модель: Системы сепарации навоза AGPRO
  • Наявність: На складі

Стаціонарний екранний сепаратор і шнековий прес MARK IV

Комплексна лінія стаціонарних екранних сепараторів Mark IV Agpro в поєднанні з пропускною здатністю шнекового преса оптимізує процес сепарації гною.

Введення великого об'єму рідини проходить початковий поділ, яке виконується стаціонарним екранним сепаратором. Ця частково зневоднена суспензія подається безпосередньо до відповідного шнекового преса. В результаті отримуємо супер суху консистенцію без втрати бажаної високої продуктивності. Підходить для всіх операцій промивання.

Цей комплекс включають в себе всі необхідні сполучні компоненти, готові для монтажу на вежі. Поєднання нержавіючої та гарячої оцинкованої сталі забезпечує довговічність обслуговування при мінімальному технічному обслуговуванні.

Технічні характеристики

Площею поверхні екранного сепаратора з близько 67 квадратних футів (6,2 кв.м.). Розділова поверхня повністю виконана з нержавіючої сталі, має кілька секцій, обрамлених і закріплених на петлях для підйому, щоб забезпечити можливість очищення, і складатися з екрану з клинового дроту зі смугами, розташованими на відстані 0,040 дюймів (1 мм.).

Корпус повністю з нержавіючої сталі з фланцевим впускним отвором 6 "(150 мм.) в задній вхідний камері. 12 "(300 мм.) стандартний нагнітальний фланець. Включає вбудовану систему розпилювальних форсунок під екраном. Ніжки, розпірки і під'їзні сходи оцинковані гарячим способом.

 Вторинний сепаратор- шнековий прес поставляється зі встановленим впускним бункером, загартованим гвинтом діаметром 10 "/ перфорованою камерою сита і дозуючим розвантажувальним пристроєм для остаточного контролю сухості. Корпус виготовлений з
нержавіючої сталі з приводом потужністю 7,5 к.с. (5,5 кВт.) В комплект поставки входить 9 "(220 мм.) поперечний шнек з жолобом, приводом на 2 л. с. (1,5 кВт.), З подовжувачами ніжок сепаратора і додатковими сходами. Остаточне складання системи повинна бути закріплена на місці.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре