+38(050) 200 34 64
+38(095) 092 28 76
+38(095) 534 81 86

Стійлове обладнання для утримання кіз та овець

  • Виробник: АТ Техніка
  • Модель: Стойловое оборудование для содержания коз и овец
  • Наявність: На складі

Кози, вівці, барани відносяться до дрібного рогатій худобі. Найважливішою особливістю кіз є хороша пристосовність до різних умов утримання. Це невибагливі тварини та їх містять в сухому, світлому і без протягів приміщенні.

На одну козу припадає близько 3 кв. м. Температура в приміщенні повинна бути не нижче + 5-10 градусів. При сильній вологості знижується жирність молока від кіз. У приміщенні влаштовують ясла-годівниці для сіна.

Кози - охайні тварини, тому у них завжди повинно бути достатньо підстилки. В якості підстилки застосовують тирсу, торф, сухе листя. У приміщенні є місце для піл для кіз на висоті 45-50 см. Від підлоги. Це позитивно позначиться і на здоров'я кіз, так як протяги по підлозі є причиною захворювання вимені.

Для створення прибутковою козячої ферми з виготовлення молока і козячих сирів потрібно відповідне обладнання, для того щоб забезпечувати проектування, виробництво, виготовлення, будівництво, доставку і установку такого обладнання, ще його потрібно запустити, діючи за інструкцією, і відповідно до існуючих міжнародних законів, нормами, гостами і стандартами.

Пропонуємо виготовлення, поставку та монтаж обладнання для новозбудованого чи реконструйованого ферм і приміщень. Устаткування для кіз і овець практично не відрізняється один від одного і багато чим схоже. Різниця в ньому становить лише індивідуальні вимоги замовників до огороджувальних конструкцій і кормового столу. Дане обладнання зовні дуже просте, але складне у виготовленні і вимагає досвідченого підходу.

Технологічне обладнання для пасовищ
Легкі і міцні огорожі для утримання дрібної худоби. Дозволяє швидко і легко створити тимчасовий загін. Монтується за допомогою штирів, що забезпечує зручність в обслуговуванні і гарантує міцність конструкції. Розміри огороджень: 1,37 - 2,75 м.
 

Кормові решітки для кіз
Секції кормових решіток, розраховані на 8 місць - довжиною 2,50 м, з'єднуються один з одним стик в стик. Безшумний замок. Рекомендується передбачити по 1 рукоятці управління на кожні 6 секцій (48 місць)

Кормова решітка для кіз 8 місць L = 2500, W = 95, K = 300, H = 690

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре