+38(050) 200 34 64
+38(095) 092 28 76
+38(095) 534 81 86
  • Комбікормові цеха Himel

Комбікормові цеха Himel

  • Виробник: Himel
  • Модель: Комбикормовые заводы Himel
  • Наявність: На складі

Комбікормовий цех HIMEL

Стаціонарне комбікормове обладнання: Лінії і установки різної продуктивності, від 300 кг / год до 10 тонн / год, знаходять своє застосування, як в дрібних сільських господарствах, так і на великих тваринницьких підприємствах. Можливості кормоцехів дозволяють готувати до 40 видів кормів різної рецептури з 30 компонентів, причому змішування відбувається всього за кілька хвилин. Точність змішування змішувачів становить 1: 100 000.
За допомогою комп'ютерної системи HIMEL можна виробляти різні суміші за короткий час. Система дроблення і змішування HIMEL працює автоматично, що дозволяє до мінімуму звести вплив людського фактора на процес приготування корму. Процес від замовлення до монтажу становить близько 8-12 тижнів. Шеф - монтаж, програмування і запуск проводиться шеф - монтерами Хімель. Разом з тим компанія проводить модернізацію існуючих кормоцехів.

Himel комбікормові заводи забезпечить Вас всім спектром обладнання, необхідного для досягнення Вашим підприємством оптимального результату - від зерноплющілок і зернодробарок або високопродуктивних компактних кормозмішувачів, аж до автоматичних ліній для приготування корму. Колосальна продуктивність, висока рентабельність і надійність обладнання, стабільна конструкція і можливість нарощування механізмів різноманітними комплектуючими - запорука популярності продукції фірми HIMEL протягом десятиліть. Відповідний ваговій комп'ютер HIMEL ідеальним чином доповнить кормозмішувач HIMEL, перетворюючи його в абсолютно самостійний центр приготування кормів. Повний асортимент продукції від одного виробника - від окремого кормозмішувача до повністю автоматизованої лінії по виробництву комбікорму. 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре