+38(050) 200 34 64
+38(095) 092 28 76
+38(095) 534 81 86
  • Стаціонарний подрібнювач рулонів Himel

Стаціонарний подрібнювач рулонів Himel

  • Виробник: Himel
  • Модель: Стационарные измельчитель рулонов Himel
  • Наявність: На складі

Стаціонарний подрібнювач рулонів Himel

 Стаціонарний подрібнювач відповідно до заданої програми здатний переробляти як круглі рулони, так і квадратні тюки. Вони дозволяють одним робочим процесом і за допомогою всього одного агрегату виконувати такий обсяг робіт, для якого раніше Вам знадобилося б значно більше часу і коштів, зберігаючи при цьому високу якість соломи.

 Компактне обладнання, БЕЗ ВТРАТИ якості оброблюваної соломи. СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ, ЯКИМ ПИШАЄТЬСЯ HIMEL:

 - Стаціонарний подрібнювач рулонів подрібнює рулон за допомогою двох вальців. Привід здійснюється від двох незалежних один від одного потужних редукторних двигунів. Відстань між ними регулюється за допомогою приводної рукоятки. Таким чином Ви встановлюєте бажану фракцію.

- Привід стрічкового транспортера, що несе рулон, здійснюється від окремого редукторного двигуна. Швидкість двигуна регулюється за допомогою частотного перетворювача (опціонно).

- Додатковий стрічковий транспортер подає попередньо розпушену солому в подрібнювач, де вона піддається подальшому подрібненню на більш дрібну фракцію в великогабаритній подрібнювальній камері. Водовідштовхуючий шар соломи руйнується.

- Сита, що поставляються розмірами від 90 мм до 8 мм, визначають довжину різання соломи.

- Залежно від ступеня подрібнення і сорту оброблюваного матеріалу, продуктивність становить до 2,5 т / год.

Стаціонарна лінія подрібнення соломи в комплекті з іншими компонентами, такими як циклонний сепаратор, фільтруючий блок,
накопичувальний силос і гранулятор утворює HIMEL установку для пелетування соломи.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре