+38(050) 200 34 64
+38(095) 092 28 76
+38(095) 534 81 86
  • Установка доїльна стаціонарна УДС

Установка доїльна стаціонарна УДС

  • Виробник: АТ Техніка
  • Модель: УДС
  • Наявність: На складі

Установка доїльна стаціонарна УДС призначена для доїння корів доїльними апаратами в молокопровід (або відро) в доїльних залах корівників в верстатах паралельного типу або на літніх майданчиках. Працює за принципом доїльного залу при безприв'язному утриманні ВРХ.

При утриманні в літню пору на пасовище УДС забезпечить високі якісні показники молока, культуру виробництва і комфортне доїння поголів'я. При цьому знижуються витрати на транспортування кормів - зеленої маси, так само витрати для прив'язного утримання в корівнику завжди вище пасовищного утримання.

У літню пору, при вигоні худоби на пасовище і забезпеченні доїння в УДС, господарство має можливість провести будівельно-ремонтні роботи для стаціонарних корівників під зиму.

Дана доїльна установка підходить для молочно-товарних ферм з прив'язним і безприв'язним утриманням худоби або для літніх таборів.

Індивідуальний підбір обладнання та комплектації під кожного клієнта. Можливе виготовлення верстатів на будь-яку кількість доїльних місць і в різних конфігураціях

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре