+38(050) 200 34 64
+38(095) 092 28 76
+38(095) 534 81 86
  • Внутрішні круглі силоси Himel

Внутрішні круглі силоси Himel

  • Виробник: Himel
  • Модель: Внутренние круглые силоса Himel
  • Наявність: На складі

Круглі силосні сховища для установки в приміщеннях

Системи зберігання HIMEL гарантують оптимальний захист як від негоди, так і від шкідників (грибок, комахи, миші). Системи зберігання HIMEL дозволяють оптимальним способом використовувати приміщення. Завдяки конструкції і використовуваних матеріалів, Ви збережете якість зерна і сипучих продуктів і при тривалому зберіганні. Підвищуйте швидкість і ефективність роботи, доповнивши систему зберігання HIMEL високопродуктивними шнеками, пневмотранспортерами, механізмами попереднього очищення, скребковими конвеєрами або елеваторами продуктивністю до 250 т / год.

Круглі силосні сховища HIMEL ідеально підходять для установки в приміщеннях. Виконані з оцинкованої гофрованої сталі, круглі силоси - найдорожчі з усіх видів силосів фірми HIMEL для щадного зберігання зерна, бобових, гранульованого корму та інших сипучих матеріалів.

Стабільні силоси для установки в приміщеннях ємністю до 300 тонн поставляються у вигляді модулів, з повним комплектом матеріалів для збірки.
Завдяки хвильовому профілю сталі, стіни силосу практично не піддаються навантаженню. Спеціальна конструкція сховища ефективно запобігає вигину і деформацію кілець силосу. У комплект поставки входять додаткові комплектуючі: опори (висота від 4:20 м) сервісна дверцята, труба для виїмки і підстава у формі воронки.
Базові комплектуючі для установки вентиляційної системи, вентиляційних каналів діаметром мм Ø150 (Ø300 мм), а також оцинковані вентиляційні канали.
Вивантаження проводиться за допомогою шнекового транспортера, радіального вентилятора або через лійку в підставці силосу.

Переваги:

  • простий монтаж
  • низька закупівельна ціна
  • стабільна конструкція
  • продукт не відкладається на стінках силосу
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре